PAKALPOJUMI

Apgūstiet svešvalodas ātri un efektīvi, piesakoties grupu valodu kursos, vai arī mācoties individuāli. Kursi gan iesācējiem, gan arī ar svešvalodas priekšzināšanām.

 

Apmācību grupās uzņemam 5-8 cilvēkus, tāpēc pasniedzējs katram var veltīt vairāk uzmanības.

PRIVĀTPERSONĀM:

Pieejami arī svešvalodu kursi individuālā formātā! Ja nepieciešams valodu apgūt īsā laikā, turklāt vēlies nedalītu pasniedzēja uzmanību, individuālie kursi ir pats piemērotākais valodas apgūšanas formāts. Individuālā svešvalodu apguve ir piemērots risinājums gadījumos, kad svešvaloda jāapgūst vai jāuzlabo ļoti īsā laikā, jo pasniedzējs var piedāvāt intensīvu un konkrētajam studentam pielāgotu mācību programmu un metodiku. Mācību pamatā var būt gan praktiskā sarunvaloda, gan lietišķā svešvaloda, gan arī specifiskas nozares valoda.

UZŅĒMUMIEM:

Dažādas programmas: vispārējā, biznesa un specifiskā svešvaloda. Izveidosim programmu atbilstoši Jūsu uzņēmuma vajadzībām, interesēm, iespējām un ņemot vērā konkrētā uzņēmuma darbības specifiku! Mācības vada profesionāli un pieredzējuši valodu pasniedzēji.

Piedāvājam svešvalodu kursus uzņēmumu, valsts un pašvaldību iestāžu darbiniekiem ar jebkuru valodas zināšanu līmeni- gan iesācējiem, gan lietpratējiem.

Veicam angļu valodas apmācības bērnudārzos bērniem vecumā no 5 līdz 8 gadiem.

BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM:

Mācību programma ir izstrādāta tā, lai bērns jau agrīnā vecumā attīsta socializēšanās prasmes, ar dzirdi spēj atšķirt dzimto valodu no svešvalodas un veidot pirmos teikumus angļu valodā. Šajā vecumā bērni apgūst visātrāk svešvalodu runas un klausīšanās prasmes. Bērni piedalās burtu spēlēs, zīmējumu konkursos un mācās jautras dziesmiņas.

 

Palīdzēsim jauniešiem sagatavoties 9. un 12. klases angļu, vācu un krievu valodas centralizētajam eksāmenam. Vasaras brīvlaikā rīkojam angļu valodas kursus bērniem un jauniešiem dažādās vecuma grupās. Mācību kurss veidots pēc mūsdienīgas un radošas apmācības sistēmas, kur angļu valoda tiek apgūta atraisītā un priecīgā gaisotnē.

PIETEIKTIES

Sākuma datumu: